Bisiklet ve Kamp

Bisiklet ve Kamp pek çok maceracı için vazgeçilmez ikili. Uzun yol sürmeyi seven bisikletçiler genelde bu etkinliklerini açık havada çadır kampı yaparak süslerler. Çünkü uzun yol macerasına bir kere başladınız mı içinizdeki dürtü sizi evde kalmaktan alı koyar çoğu zaman. Bisiklet ve kamp üzerine, bisiklet eksenli düşünen insanları çok heyecan verici bir ürünle tanıştırıyoruz sizleri bu yazımızda: “Wide Path Camper IVS”

bisiklet-kampcilik

Sonderborg, Danimarka merkezli genç bir firma tarafından üretilmiş bu ürün. Ürünün ortaya çıkış fikrini şirketin CEO’su Mads Johansen bizlere açıklıyor. Mads Johansen, yola çıktığında uyku tulumunda ya da çadırda hiç rahat edemediği için bisikletle birlikte düşünülebilecek karavana benzeyen bir yapının olması gerektiğini düşünmüş. Bisiklet ve Kamp etkinliklerini aynı potada erittikten sonra da tam olarak neye ihtiyaç duyduğuna karar vermiş. Wide Path Camper’in ağırlığı 45 kilo civarı. Bu kapsamda tasarlanabilecek bir ürüne göre oldukça hafif. Katlanabilir yapısıyla da uzunluktan oldukça tasarruf edilmiş. Kurulumu sadece 3 dakikanızı alıyor. İçi iki kişinin yatabileceği ve oturabileceği büyüklükte. Bu da 4 kişinin rahatlıkla sığabileceği bir oda anlamına geliyor.

bisiklet-ve-kamp2

Peki bu bisiklet ve kamp fikrini cazip kılan müthiş ürünün fiyatı ne kadar? İç dekorasyona ve bazı farklılıklarla göre değişmekle birlikte en basit hali 3.500 euro. Yani 10.000 (2020 güncellemesi: Artık bu fiyat yaklaşık 23.000 lira maalesef) lirayı geçen bir fiyatı var. Yazımızın sonunda sizleri ürünün tanıtım videosuyla buluşturuyoruz.