BMW

altslide2

Velespitim olarak bisiklet tanıtımı ve ürün tanıtımı alanlarında yürüttüğümüz işleri bir üst seviyeye çıkarmanın ve yeni bir projeden daha başarıyla çıkmanın gururunu yaşıyoruz. Ünlü Alman otomotiv devi BMW’nin ürettiği bisikletleri a’dan z’ye inceleyen ve tüm özelliklerine tek tek değindiğimiz sitede, bisiklet piyasasındaki ithal bisikletler arasında hak ettiği değeri görmediğine inandığımız BMW bisikletlerin daha fazla ilgi görmesini ve bu kaliteden insanların faydalanmasını amaçlıyoruz. Velespitim olarak tanıtım, reklam ve ürün öne çıkarma çalışmalarını yetersiz bulduğumuz BMW marka bisikletler için inisiyatif aldık. Aldığımız bu inisiyatif’in üstesinden geleceğimize inancımız tam. Vizyonumuzu genişletmeye ve çalışmalarımıza istikrarla sürdürmeye devam ediyoruz.

Velespit gibi bisikletle eş anlamlı sözcüklerin yaygınlaşması için verdiğimiz uğraşın yanı sıra ürün inceleme ve tanıtımını kategorisinde yaptığımız  çalışmaları da böylece bir üst seviyeye başarıyla taşımış olduk. BMW bisiklet projesinde sadece ürün tanıtımı, ürün inceleme gibi zaten yaptığımız işlerin yanında bir beceri daha kazanmış olduk. Bu beceri de tanıttığımız ürünlere sahip olmak isteyen okuyucularımıza aynı zamanda ürünleri tedarik edebilmemiz. Böylece başlangıçta hedeflediğimiz bisiklet tanıtımı-bisiklet inceleme-bisiklet tedarik etme başlıklarının yanına başarıyla tik atmış olduk. Bundan sonraki hedefimiz kalite standardımızı daha da yukarıya taşımak.

Velespitim projesi bir kişiyle başlamış bir iş gibi durabilir ve sosyal medyada tek kişinin ağzından paylaşımlarda bulunabiliriz. Ama şunu burada belirtmekte fayda var ki  Velespitim etiketi altında ortaya konulan ne içerikler ne de yazılımla ilgili projeler tek kişinin ürünü değildir. Alanında uzman pek çok kişinin dirsek teması kurarak gönüllü olarak çalıştığı bir yapılanmadır Velespitim sitesi. Biz, Velespitim projesinde birbirinin hayallerine koşulsuz şartsız destek verecek bir ekip olarak çalışıyoruz. Profesyonellik, bir işin başarılı olmasında tek etken değildir bize göre. Birbirimize olan desteğimiz ve bu yapılanmamız his olarak da rasyonel olarak da bakıldığında başarılı olacağımız gerçeğini yadsınamaz hale getiriyor bizler için.

Sizleri aşağıdaki linke tıklamayı ve BMW Bisiklet sitemizi ziyaret etmeye davet ediyoruz. Hiç ilgilenmeseniz bile sizlere estetik bir zevk vaat ediyoruz.

www.bmwbisiklet.net