Fuji Transonic 1.1 Di2

Ürün inceleme başlığına çok hızlı bir giriş yapmaya karar verdik. Fuji’nin son sürüm bisikletlerinden birini inceliyoruz. Hız çılgınlığına katılan en güncel ürünlerden biri Transonic. Yollarda görmeye pek alışık olmayabiliriz ama bu gelecekte görmeyeceğimiz anlamına gelmez. Şimdiden kendimizi hazırlamaya başlayalım.

transonic

Fuji, slogan olarak en iyi ya da en hızlı gibi iddialı sözcüklere başvurmasa da bu yolda ilerlediği çok açık. Ortalama bir alışveriş poşetinden sadece biraz daha ağır bir ürün üretmişler. 7.4 kilo çekiyor tartıya çıkardığınızda. Transonic, yapımında kullanılan malzemeler açısından bu endüstrinin sıkça başvurduğu malzemeleri tercih etmiş. Tasarımına gelince, bu modeli gören herhangi biri bile bisikletin hız canavarı olduğunu anlamakta gecikmez. İncelemelere bakıldığında artı hanesine yazılan özellikleri hızı ve yol tutuşu. Eksi hanesinde ise selesinin rahatlık açısından pek çok türdeşinin gerisinde kaldığından bahsedilmiş.

bisikletliadam

Peki gelelim esas mevzuya. Böyle bir şey almak istiyorum diyen bisiklet aşığının ne kadar para ödemesi gerekiyor? Bu hız canavarının ederi 4.800 sterlin. Vergileri, satıcı payı derken Türkiye’de 20 ile 22 bin Türk lirası gibi bir rakamı gözden çıkarmanız gerekiyor.