Radrover Bike

Radrover Bike, uzun ömürlü 48 voltluk Samsung bataryasıyla dikkatleri üzerine çeken bir Rad Power Bike ürünü. Batarya tam dolu konumdayken seçilen moda bağlı olmak üzere 25 ile 35 kilometre arasında değişen bir mesafe kat edebiliyor bisiklet. Rakamlar bazen çok şey ifade etmese de bu mesafe aralığı aslında müthiş bir rakam. Şöyle bir örnek vermek gerekirse Türkiye’nin en iyi bisiklet güzergahlarından biri olan Pendik-Kadıköy sahil hattı yaklaşık 27 kilometre. Uygun bir kullanımla bu yolu tek batarya ile kat etmek mümkün hale geliyor.

radroverbike1

Ulaşabildiği en yüksek hız saatte 30 kilometre civarı. Elektrik aksamı ileri düzey voltaic motor teknolojisi sayesinde 750 watt temiz enerji sağlıyor. Bunun yanı sıra 27 kiloluk ağırlıyla elektrikli bisiklet endüstrisinde bugüne kadar ulaşılmış en hafif ağırlık. Şirketin elektrikli araçlar alanındaki 8 yıllık tecrübesi bu ürünün sınırları zorlamasını sağlayan en önemli etmenlerden biri.

radroverbike2

Radrover Bike, LED aydınlatmaya sahip. Gidona entegre edilmiş LCD ekran bünyesinde hız ölçer, watt ölçer ve kilometre sayacı barındırıyor. Bu özellikler sayesinde enerjiyi ihtiyacınıza yönelik olarak doğru bir öngörüyle kullanabiliyorsunuz.