Rubbee Elektrikli Motor

Rubbee elektrik motoru, bisiklet sürmeyi seven fakat istediği performansı sergileyemeyenler veya daha uzun mesafe sürüşler gerçekleştirmek için bulunmaz bir tasarım. Rubbee elektrikli motor sayesinde performansınız 80 km sürmeye yetmesine rağmen motor desteği sayesinde bu mesafeyi 120 km’ye kadar çıkarabilirsiniz. Modifiye edilmiş Rubbee elektrikli bisiklet, yaşlıların gençlere yetişme sıkıntısı da ortadan kalkmış oluyor. Oğlunuza ya da kızınıza yetişme derdiniz olmadan keyifle bisiklet sürebilirsiniz birlikte.

Rubbe_HQ2 mid size

Rubbee, özel tasarlanmış rulosu ile tekeri tam olarak kavrayıp aşınmasını engelleyecek biçimde tasarlanmış. İçeri doğru genişleyen yüzeyiyle yükü eşit bir şekilde dağıtmaktadır.Kadroya takılmış olan sensörüyle her zaman ne kadar güce ihtiyaç duyacağınızı bilir. Kullanımı pratik ve basit olan tasarımı ile saniyeler içinde bisikletinize monte edip kullanabilirsiniz. Rubbee’nin önemli özelliklerinden biri de portatif olması. İhtiyacınız olmadığı zaman bisikletten çok kısa süre içerisinde ayırabilirsiniz.

Rubbee’nin belli başlı özellikleri:

Çıkabildiği en yüksek hız: 25km/s (saatte 25 km)

Tam dolu batarya ile alabildiği max yol: 40km

Ağırlık: 6,5 kg

Şarj Süresi: 4saat

Boyutları:H:16cm W:12cm L:41cm (boy, en, uzunluk)

 

Uyumluluk:

Jant Boyutu: 16″-29″(inç)

Lastik Genişliği: 20mm-60mm

 

Litvanya’da üretilen Rubbee e-bike motorun bir adet kickstarter kampanyası bulunmaktadır ve şu an için ön sipariş toplanmaktadır sitesinde. Fiyat 499€ olarak belirlenmiştir.

Rubbee e-bike motor maalesef Türkiye pazarına girmemiştir. Ama ürünün benzerleri internet üzerinden Türk alıcıyla buluşmaktadır.