WingLights Pop

Arkadaşlar bu yazımızda yine bir ürünü inceleyeceğiz. Bundan aylar önce Facebook Sayfamızda WingLights adında bir ürünün tanıtım videosunu yayınlamıştık. Ürünü üreten firmanın bir temsilcisi bizlere ulaşarak videoyu yayınladığımız için teşekkür etme ve fikirlerimizi sorma inceliğini gösterdi. O zaman için markanın €44.99 fiyat etiketiyle satışa sunulmuş bir ürünü mevcuttu. Bizler de malumunuz döviz kurundan dolayı bu ürünün ülkemizde karşılık bulamayacağını ilettik kendilerine. Bu diyaloğumuz esnasında yetkili kişi bizlere daha uygun fiyatlı bir ürün için üretim aşamasında olduklarını, üretim tamamlandıktan sonra bizlerin tanıtıma destek olup olmayacağımızı sordu. Bizler de tabi ki tanıtımda onlara destek olabileceğimiz sözünü verdik. Zira bizler yerli olsun yabancı olsun bizlerle iletişime geçtikleri taktirde tüm firmalara tanıtım konusunda elimizden geldiğince destek vermekteyiz ve sunduğumuz bu desteklerden de herhangi bir kar elde etmemekteyiz. Bu yazımızı yazarken de hem destek olduğumuz için heyecanlıyız hem de sözümüzü tuttuğumuz için gururluyuz.

WingLights Pop modelini sipariş verdiğiniz zaman ürün sizlere kullanıma hazır bir şekilde geliyor. Yüksek görünürlük ve suya dayanıklılık özelliklerini içermekte. Ürüne iki adet 2xCR2032 batarya da  dahil. Ürünlerin montaj rahatlığını sağlayan ise CYCL’nin montaj patenti.

Gelelim asıl konuya 🙂 Ürünü sipariş verdiğiniz takdirde kargo dahil ödeyeceğiniz ücret €20.05. Türkiye’de bu ürünün güvenliğinizi artırabileceği düşüncesindeyiz. Özellikle gece sürüşlerinde sinyal işlevi dışında iki tarafta yakılarak dikkat  çekme oranı oldukça artırılabilir.

Satış Linkine Buradan Ulaşabilirsiniz->